CATERING HİZMETLERİ

CATERING HİZMETLERİ

Catering Hizmetleri

Catering hizmetleri yemek dağıtan firmaların genel olarak yapmış olduğu hizmetlere verilen isimdir. Catering hizmeti yemek ziyafeti olarak da adlandırılabilir. İnsanlar dışarıdan toplu yemek vermek istediği zaman catering firmalarından yardım alabiliyorlar. Bizler de bu catering firmalarından biriyiz. Firmamızda çok lezzetli yemekler yapılarak müşterilerimize servis ediliyor. Her türlü yemeği yapıyoruz ve her damak zevkine uygun yemekler yapılmaktadır.

Catering hizmetleri tek bir alana bağlı olarak çalışmaz. Pek çok alanda profesyonel olarak hizmet verilir. Catering hizmeti iş hayatı için çok büyük bir öneme sahiptir. Çünkü insanlar çalışırken dışarıdan yemek siparişi vermeyi daha kolay bulurlar ve gerçekten de catering hizmetleri çalışan bireylere büyük kolaylık sağlar. Çünkü işten geldikten sonra yemek hazırlamak çok zor bir iştir. Bizler de müşterilerimize bu durumlar için çok yardımcı oluyoruz.

Catering Hizmetleri Nerelerde Kullanılır?

Catering hizmetleri fabrika yemekhanelerinde, mağaza açılışlarında, kurumsal etkinliklerde, çeşitli toplantılarda, partilerde, pikniklerde ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Bizler her özel gününüzde sizlere destek olmaya çalışıyoruz ve istediğiniz şekilde yemek yapıyoruz. Sulu yemekler, sebze yemekleri, etli yemekler, kuru yemekler, salata çeşitleri ve tatlı çeşitleri her lezzete göre yapılarak müşterilerimize sunuluyor.

Catering hizmetleri her geçen gün yaygın hale geliyor. Bu hizmetimiz sayesinde nişan, söz ve kına merasimleri, düğünler, eğlenceler daha kolay hale geliyor. İnsanlar evde yemek pişirmekle uğraşmıyorlar ve catering şirketlerinden sipariş vererek misafirlerini ağırlıyorlar. Bizler de tam olarak müşterilerimizin rahatı için emek harcıyoruz ve var gücümüzle sizin için çalışıyoruz.

Catering Hizmetleri Fiyatları ve İletişim
Catering hizmetleri fiyatları tercih edilecek yemek türüne göre ve kişi sayısına göre farklılık gösterir. Kesin bilgi edinebilmek için müşterilerimizin firmamız ile iletişime geçmesi ve bizlere sipariş vermek istediği yiyecekleri bildirmesi gerekir. Tercihe göre günlük, haftalık ve aylık menülerimize bakarak da fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece hiç zorluk çekmeden her gün ne yemeliyim diye düşünmeden yapmış olduğumuz hazır yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Fiyat bilgisi için WhatsApp destek hattımızdan bize ulaşabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Whatsapp