MEVLİT YEMEKLERİ

MEVLİT YEMEKLERİ

Mevlit Yemekleri

Mevlit yemekleri günümüzde her mevlitte dağıtılan yemeklerdir. Mevlitlerde genel olarak pide ve tavuklu pilav tercih ediliyor. Çok kalabalık olmayan mevlütlerde unlu mamuller de tercih ediliyor fakat doyurucu yemekler daha fazla tercih sebebi oluyor. Bizler de müşterilerimize mevlit yemeği hazırlayarak bu özel ve kalabalık günlerinde yemek telaşı yaşamazlar. Bizler sizin yerinize mevlit gününüzde dağıtmanız için talep ettiğiniz yiyecekleri hazırlayarak evinize gönderiyoruz. Hiç emek harcamadan sadece misafirlerinizi karşılayarak bu organizasyonu firmamız sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Mevlit yemekleri hazırlarken elimizden geldiği kadar dikkatli davranıyoruz. Çünkü özellikle pilav yaparken o damak tadını tutturmak ciddi manada ustalık gerektirir. Bizler de firmamızda bulunan usta aşçılarımız ile birlikte birbirinden enfes yemekler hazırlayarak sizlere sunuyoruz. Yemekleri adresinize getirirken kesinlikle soğutmuyoruz çünkü sıcak kalmaları için özel kaplar kullanıyoruz. Bu sayede yemekler 5 saate kadar sıcacık kalıyor.

Yemekler Nasıl Hazırlanıyor?
Mevlit yemekleri firmamızın kendi mutfağında yapılıyor. Gerekli malzemeler temin edildikten sonra ustalarımız mutfakta eldivenlerini eline geçirerek yemeğe girişiyorlar. Lezzeti yakalamak için farklı baharatlar ve lezzetleri denemeyi de ihmal etmiyoruz. Tabi özel bir isteğiniz varsa örneğin az yağlı, tuzsuz, baharatsız gibi taleplerinizi de gerçekleştiriyoruz. Örneğin diyet yemek isteyen müşterilerimiz de bulunuyor ve bu taleplere dikkat ederek sizlere mevlit yemeği hazırlıyoruz.

Paketleme yaparken mesafeyi de göz önünde bulundurarak ısıtıcılı kaplarımıza yemekleri boşalttıktan sonra dikkatli bir şekilde araçlarımız ile getiriyoruz. Adresinize getirip sizlere sapasağlam ve enfes lezzetlere sahip mevlit yemeklerini sunuyoruz. Dilerseniz erken gelip firmamızdan da sipariş verdiğiniz yemekleri alabilirsiniz fakat biz siz yorulmayın diye elimizden geleni yapıyoruz.

Mevlit Yemeği Fiyatları Ne Durumda?
Mevlit yemeği fiyatları yemek türüne göre ve sayıya göre farklılık gösterir. Örneğin pilav ile pide fiyatı aynı olamaz ve adet miktarı en önemli etkendir. Kesin fiyat bilgisi almak için önce hazırlatacağınız yemeğe sonra da sayıya karar vermelisiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet sunacağımıza emin olabilirsiniz çünkü biz müşterilerimize için her şeyin en iyisini yapıyoruz ve her şeyden önce müşterilerimiz geliyor.

 

Whatsapp