YERİNDE ÜRETİM

YERİNDE ÜRETİM

Yerinde Üretim

Firmamız yerinde üretim yaparak müşterilerimize son derece sağlıklı ve hijyenik yemekler sunuyor. Yemeklerinizi uzman kadromuz ile birlikte mutfağınızda şeflerimiz eşliğinde pişiriyoruz ve sunulmasını büyük bir itina ile yapıyoruz. Yemeklerimizi pişirirken hijyen kurallarına dikkat ediyoruz ve eldivensiz asla yiyeceklere elimizi sürmüyoruz. Pişirirken de aynı dikkati gösteriyoruz çünkü yemeklerimizin sağlıklı olması bizim için son derece önemli.

Müşterilerimizin yemeklerimizi severek yemesi ve yemeklerimizin beğenilmesi firmamız için gurur verici bir durumdur. Bu hedef uğruna mutfakta çalışan aşçılarımız ve mutfak şeflerimiz tüm gayretleriyle hizmet sunuyor ve işlerini severek yaptıkları için lezzetli tatlar ortaya katıyorlar. Bizlerin tek farkı yerinde üretim yapıyor olmasıdır. Bu sayede malzemelerimizi kendimiz seçiyoruz ve yemeklerimizi kendimiz pişiriyoruz.

Yemeklerimizin Lezzeti ve Çeşitleri

Yerinde üretim yaptığımız yemeklerimiz kullanmış olduğumuz özel baharatlar ve usta eller sayesinde son derece lezzetli oluyor. Şimdiye kadar müşterilerimizden hiç olumsuz geri dönüş almadık bu nedenle kendimize güveniyoruz ve her damak zevkine göre yemekler pişirip güvenle müşterilerimizin adresine götürüyoruz. Pişirmiş olduğumuz yemekler arasında sulu yemekler, et yemekleri, sebze yemekleri, çorba çeşitleri, kuru bakliyat, kuru yemekler, meze çeşitleri, tatlı çeşitleri, salata çeşitleri ve komposto çeşitlerimiz bulunmaktadır. Tercihe göre diyet yemeği de yapıyoruz ve yemeklerimizi siparişe göre hazırlıyoruz.

Vermiş olduğunuz sipariş karşılığı yemeklerinizi hazırlıyoruz ve vaktinde size yetiştiriyoruz. İster birkaç kişilik isterseniz kalabalık gruplar için menüler hazırlatabilir ve afiyetle yiyebilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz günlük, haftalık ve aylık menülere bakarak düzenli olarak yemek siparişi de verebilirsiniz. Bu sayede işten geldiğinizde ya da özel günlerinizde ne pişireceğim derdinden kurtulabilirsiniz.

Uygun Fiyat Listemiz

Yerinde üretim yaptığımız yemeklerimizin fiyatları seçmiş olduğunuz yemek türüne göre farklılık gösterir. Et yemeklerimiz bir tık daha pahalıdır fakat fiyat için önce menüye karar vermeniz gerekiyor sonrasında da siparişinizi verdiğinizde fiyatlarımızı öğrenebiliyorsunuz. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. Unutmayın ki biz sizin için çalışıyoruz ve sizin için elimizden ne geliyorsa fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Fiyat konusunda da sizlere yardımcı olacağımızı aklınızdan çıkarmayın.

 

Whatsapp