TAŞIMALI YEMEK HİZMETİ

TAŞIMALI YEMEK HİZMETİ

Taşımalı Yemek Hizmeti

Taşımalı yemek hizmeti son derece yaygınlaşmış ve insanlara büyük faydası olan bir sektördür  çünkü insanlar yemek yapmak ile uğraşmak istemiyor fakat ev yemekleri her zaman vazgeçilmez tatlar arasında yer alıyor. Özellikle kalabalık gruplar tarafından yemek talebi çok tercih edilir. Okul kantinlerine, fabrika yemekhanelerine ve iş yerlerine toplu yemek taşıma işi de yapıyoruz. Firmamız bu konuda büyük tecrübe sahibi oldu ve her yere yemek taşıma hizmeti sunmaktadır.

Mutfak tesisimizden kentin her yerine yakın uzak demeden taşımalı yemek hizmeti sunuyoruz. Bizim için uzak diye bir kavram yoktur çünkü müşterilerimizin talep ettiği her yer bizim adresimizdir. Sizler de nerede olursanız olun firmamızdan taşımalı yemek hizmeti alabilirsiniz. Yemeklerimizden memnun kalacağınıza da emin olabilirsiniz. Diğer müşterilerinize yardımcı olmak adına aldığınız hizmet sonrası bizlere geri bildirimde bulunmanızdan da memnuniyet duyarız.

Yemek Seçeneklerimiz

Firmamızda sulu yemek, kuru bakliyat, ana yemek, ara sıcaklar, tatlılar, çorba çeşitleri ve salata çeşitleri bulunmaktadır. Dilediğiniz miktarda firmamızdan yemek siparişi verebilirsiniz. Her damak zevkine uygun yemek alternatifimiz bulunmaktadır. Yemeklerimizi müşterilerimize kesinlikle sıcacık götürüyoruz. Yemeğin kokusunu ve görüntüsünü bozmayan bununla birlikte bakteri girişini de engelleyen kaplarımız sayesinde müşterilerimize yemeklerimizi götürüyoruz.

Yemeklerimizi koyduğumuz kaplar ısıyı 5 saat boyunca sabit tutabiliyor ve böylece yolculuk esnasında yemeklerimiz soğumuyor. Özel yemek filoları sayesinde yemeklerimizi kolay bir şekilde taşıyoruz ve böylece dökülmeden yemeklerimizi sizlere ulaştırmış oluyoruz. Bu hizmeti verirken elimizden geldiği kadar dikkatli davranıyoruz. Kalite bizim için her zaman ön plandadır ve bunu sizlere göstereceğimizden de emin olabilirsiniz.

Yemek Taşıma Fiyatlarımız

Taşımalı yemek hizmeti fiyatlarımız tercih edeceğiniz yemek türüne göre ve miktara göre, yemeklerin gideceği adrese göre farklılık gösterir. Bu nedenle önce yemek istediğiniz yemeğe karar vermeniz gerekiyor sonrasında firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet sunacağımıza emin olabilir ve güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz firmamızda bulunan danışmanlara da fikir danışabilir ve halkımızda detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Tecrübemize güveneceğinizden hiç şüpheniz olmasın çünkü biz kendimize güveniyoruz.

 

Whatsapp