CENAZE YEMEKLERİ

CENAZE YEMEKLERİ

Cenaze Yemekleri

Cenaze yemekleri bir kişi öldüğü zaman ölen kişinin evinde dağıtılan yemeklerdir. Herkesin bildiği gibi ölen bireyin evinde yemek pişmez, pişse bile kimsenin bunu kaldıracak takati yoktur. Böyle durumlarda kişilerin catering yemek firmalarından destek alması gerekir. Bizler de bu firmalardan biriyiz ve müşterilerimizin hem özel günlerinde hem de acılı günlerinde destek olmaya çalışıyoruz. Cenaze yemeklerini hazırlarken dikkat ettiğimiz konu müşterilerimizin talebine doğru bir şekilde hazırlık yapıyoruz.

Cenaze yemekleri arasında en sık tercih edilen yemek kır pidesi ve tavuklu pilavdır. Nohutlu pilav da tercih edilen yemekler arasında yer alır. Bizler de sizlerin tercihine uygun olacak bir şekilde siparişlerinizi hazırlıyoruz ve cenaze yemeklerinizi saati saatinde size teslim ediyoruz. Bu yemekleri hazırlarken aynı anda hem elimizi çabuk tutuyoruz hem de yemeklerin lezzetini ayarlamaya çalışıyoruz. Ne Kadar kalabalık grup ile karşı karşıya olsak bile asla hata yapmıyoruz.

Mesafeler Bize Engel Değil
Cenaze yemekleri hazırlarken sizler nerede oturuyor olursanız olun sizlere yemekleri zamanında teslim ediyoruz. Uzak olmanız sizlere hizmet sunamayacağımız anlamına gelmiyor çünkü siz bizi tercih ederseniz biz hep sizin yanınızdayız. Bununla birlikte sipariş verdiğiniz yemekleri günlük olarak yapıyoruz ve taze taze size sunuyoruz. Bununla birlikte bu yemekleri sizlere getirirken soğumasını önleyen ısıtıcı kaplar kullanıyoruz ve böylece eve gelen misafirlere taze sıcak yemekler verebiliyorsunuz.

Cenaze yemeklerimiz arasına helva tatlı ve meşrubatlar da dâhildir. Dilerseniz o telaş içinde sizlere yardımcı olabiliriz ve tüm yemek işini bizzat firmamız tarafından ayarlayabiliriz. Uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyoruz ve sizler de bize güvenebilirsiniz. Sizleri asla mahcup etmeyeceğimizden ve her şeyin istediğiniz gibi olacağından emin olabilirsiniz.

Cenaze Yemeği Fiyatları ve Destek Hattı
Cenaze yemekleri konusunda fiyat bilgisi alabilmek için öncelikle ne tür yemek sipariş vereceğinize karar vermeniz gerekiyor. Sonrasında yemek miktarı da bu konuda çok etken oluyor. Sonrasında firmamız ile görüşerek fiyat konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet sunacağımıza emin olabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

 

Whatsapp