HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HİSAROĞLU CATERING, toplu yemek gereksinimi olan iş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler vb. kurumların ihtiyacını karşılamak; yemek üretimi ve servis hizmetlerini en iyi kalite standartlarında sunak amacıyla 800 metrekare alanda kurulmuştur. Modern ekipmanları ile faaliyet göstermektedir.

Şirketimizin temel amacı; talepleriniz doğrultusunda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak, hijyenik bir ortamda kaliteli ve lezzetli bir yemek üretimi yaparak; mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu doğrultuda Hisaroğlu olarak vizyonumuz sanayi ve ticaret dünyamızda bu hizmeti talep eden; büyük/küçük ölçekli tüm kuruluşlara kaliteden ödün vermeden en iyi ürün ve hizmeti; en uygun fiyatlarla ve en sağlıklı biçimde sunan tedarikçi olmaktır.

Yemek üretimi ve Catering hizmetlerinde bilimsel normlara uygun üretim, servis ve sevk ortamlarında son derece hijyenik ve çağdaş teknolojiyle donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız; gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimli, tamamen profesyonel kadromuz ile sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Hizmet birimlerimiz tarafından mesai saatleri içerisinde önceden haber vermeksizin ziyaret edildiğinde; gururumuzun haklılığı ortaya çıkacaktır.